Woreczki na psie kupy

Sprzątanie po swoim pupilu w miejscach publicznych to od lat wymuszony prawem obowiązek. Jeśli to zbagatelizujemy, możemy otrzymać wysoki mandat. Jak to wygląda w praktyce? Masz psa, więc potrzebujesz woreczki na psie kupy. Konieczne sprawdź, jakie woreczki na psie odchody? Gdzie kupić woreczki na odchody? Jak zbierać kupy po psie? To wcale nie takie trudne!

Codzienne spacery z psem to obowiązkowe czynności dla właścicieli psów.

Zawsze muszą mieć miejsce i zawsze musimy znaleźć na nie odrobinę czasu. Nie możemy przy tym patrzeć na złą pogodę, czy nasze zmęczenie i chwilowy brak sił. Zwierzę musi mieć bowiem możliwość normalnego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych i odpowiednią, codzienną dawkę ruchu. To jeden z podstawowych obowiązków właścicieli psów, którego nie mogą zaprzestać. Na spacerze nasz pupil zregeneruje swe siły i załatwi naturalne potrzeby fizjologiczne. Właściciele muszą zaś wtedy zadbać o posprzątanie po swoim psie!

zestaw etui i woreczki na psie kupy
zestaw etui i worecz­ki na psie odcho­dy pole­ca sklepzoologiczny.org

Sprzątanie po swoim psie, to bezwzględny obowiązek każdego opiekuna!

Nieposprzątane psie odchody to nie tylko niemiły widok, ale też zagrożenie roznoszeniem bakterii, chorób i pasożytów. Można też oczywiście wdepnąć w taką „psią minę”. Niesprzątanie po swoim psie, świadczy o naszym braku kultury. Obowiązek ten uregulowano prawnie w art. 4 ustawy z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Jak w niej przeczytamy, każdy właściciel psa czy innego zwierzęcia, jest „zobowiązany do ochrony przed zanieczyszczeniami terenów przeznaczonych do użytku wspólnego”. Każdy psiarz musi więc sprzątać po swoim Spie. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi mandat w wysokości do 500 zł.

worki na psie odchody
zapa­so­we wor­ki na psie odcho­dy sklepinternetowypl.com

Masz psa, więc potrzebujesz woreczki na psie kupy. Konieczne sprawdź, jakie woreczki na psie odchody? Gdzie kupić woreczki na odchody? Jak zbierać kupy po psie?

Woreczki na psie kupy można dzisiaj bez problemu kupić w polskich sklepach stacjonarnych i internetowych. Do wyboru mamy woreczki biodegradowalne, papierowe i zwykłe foliowe, w różnych kolorach i wielkości, z uszami i bez. Mogą być to woreczki na psie kupy zwijane i takie dodatkowo pakowane w pojemniczek podwieszany do psiej smyczy. W sprzedaży są już nawet zapachowe woreczki na psie kupy. Na pewno nie ubrudzisz sobie rąk. Jeśli zależy Ci na byciu odpowiedzialnym opiekunem czworonoga, zaopatrz się więc w woreczki na psie kupy!