Boo słynny pies na Facebooku

Obecnie chyba każdy z nas ma swój własny profil na bardzo popularnym portalu społecznościowym Facebooku, ale jakby to się mogło, wydawać nie tylko ludzie cieszą się dużą popularnością, bo zwierzęta również.

Na facebooku ogromną furorę zrobił przecudowny piesek Boo, którego imię oznacza po prostu „Kochanie” i trzeba przyznać, że na pewno do niego pasuje. Profil tego psiaka osiągnął sporą ilość fanów, ponieważ aż ponad dwa miliony ludzi lubi jego stronkę. Fani cały czas czekają z utęsknieniem na jego kolejne świetne zdjęcia.

Boo słynny pies na Facebooku

Do takiego wielkiego rozgłosu przyczyniły się również światowe gwiazdy między innymi piosenkarka Ke$ha oraz Khloe Kardashian, którzy umieszczali swoje zdjęcia z Boo na twiterze. Wtedy właśnie po raz pierwszy, a było, to w 2009 roku powstał jego profil na facebooku i odtąd już zaczął zdobywać swoich fanów. Jego właściciel J. H. Lee pierwsze zdjęcie umieścił w Siecie całkowicie przypadkowo tak bardziej dla kawału, nie przypuszczał wtedy w ogóle, że jego psiak zdobędzie taką wielką sławę. Jak sam opowiadał, taki oryginalny wygląd jego pupila również jest dziełem przypadku, ponieważ ze względu na to, że nie mógł, on być już dłużej czesany została mu podcięta sierść. Właściciel tego psiaka na początku był trochę załamany tym faktem, ale potem zauważył, że jednak Boo wygląda bardzo ciekawie.

pomeranian to søawny piesek boo

Pies Boo, jakiej jest rasy?

Boo jest pieskiem bardzo popularnej rasy psów, czyli szpicem miniaturowym, a potocznie nazywany, pomeranian. Te psy wywodzą się z Pomorza, a ich krajem patronackim obecnie są Niemcy. Szpic miniaturowy jest typem psa do towarzystwa, ale również nadaje się do pilnowania. Jest pieskiem bardzo przyjaznym i tolerancyjnym nie tylko w stosunku, co do swoich starszych właścicieli, ale także i w stosunku, co do dzieci. Boo przez wielu internautów uważany jest za najsłodszego psa. Ale zdarzają się także komentarze, które nie są zbyt przychylne dla jego właściciela, ponieważ twierdzą, że Boo jest po prostu zwykłym psem i ma prawo żyć normalnie, a nie być traktowanym jak jakiś dziwoląg.

Ile kosztuje piesek BOO?

Cena rodowodowego szczeniaka waha się od 3000 do 6000 złotych.